سواری بار اینترنتی شیپ نو سریع، ارزان و مطمئن

بسیاری از بسته های ارسالی هستند که به دلیل حساسیتی که دارند و یا به علت وزن و ابعادشان، امکان ارسال  و فرستادن با موتورسیکلت را ندارند. از طرف دیگر ممکن است حجم بسته ها نیز به گونه ای باشد که برای ارسال آن نتوان درخواست وانت بار شیپ‌نو داد. به همین دلیل سرویس سواری بار شیپ نو با هدف انتقال این مرسوله‌ها طراحی و اجرایی شد.

هدف ماشین بار اینترنتی شیپ نو برطرف کردن نیازهای مردم برای حمل و نقل وسایل از نقطه‌ای به نقطه دیگر است. شیپ نو، ماشین بار اینترنتی آماده خدمت رسانی به شماست. یک ماشین اختصاصی برای رساندن بسته شما به مقصد است، شما میتوانید بسته‌های حساس خودتان را به سواری بار شیپ نو بسپارید تا امنیت بسته‌های شما را تضمین گردد. 

مزایای سواری بار اینترنتی شیپ نو

پشتیبانی 24 ساعت

آسان و سریع

ارزان و مقرون به صرفه

امکان پرداخت نقدی و آنلاین

ارسال هر نوع مرسوله به جز موارد ممنوعه

تحویل سریع و به موقع مرسوله به مقصد

Screenshot 100 1

ثبت درخواست سواری بار اینترنتی

در اپلیکیشن شیپ نو ابتدا آدرس مبدا و سپس مقصد خود را روی نقشه مشخص کنید. اکنون میتوانید نوع خودرو، مبلغ، گزینه‌های سفر و غیره را مشاهده و ویرایش کنید. با شماره تماس 1800 هم میتوانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

پشتیبانی شیپ نو

شما میتوانید در صورت عدم رضایت یا هرگونه آسیب به وسایلتان با پشتیبانی تماس بگیرید. برای ارتباط مستقیم با پشتیبانی میتوانید با شماره 03134144 تماس بگرید و منتظر پاسخگویی همکاران پشتیبانی ما باشید و یا میتوانید از طریق سایت شیپ نو مشکل خودتان را با واحد پشتیبانان در میان گذاشته و به سرعت منتظر پیگیری از طرف کارشناسان شیپ نو باشید.

10109

ارسال بسته با سواری بار

به این نکته توجه داشته باشید که مرسوله‌ی خود را حتما پیش از درخواست اتوبار شیپ نو بسته‌بندی نمایید. اگر محتویات بسته شکستنی، حساس و … است، آن را در پوششی مثل نایلون حباب‌دار پیچیده و بعد در یک جعبه‌ی سبک قرار دهید. برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی حین جابه‌جایی خیلی مهم است که در جعبه یا بسته‌ را محکم بسته شود.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *