شیپ‌نو هموراه سعی کرده تا با ایجاد شرایطی جذاب برای سفیران به اعتماد این عزیزان پاسخ داده باشد. بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم تا با معرفی شش راهکار افزایش درآمد، به سفیران در راستای کسب شرایط مالی جذابتر کمک کرده باشیم.

1_ ثبت به موقع مراحل سفارش

با ثبت به موقع مراحل ثبت سفارش مانند رسیدن به مبدا، مقصد و دریافت مرسوله، اعتبار بیشتری را کسب خواهید کرد و سفارش‌های بیشتری برای شما ارسال خواهد شد.  بنابراین اولین و ساده‌ترین امر برای افزایش درامد، ثبت به موقع و دقیق مراحل سفارش است.

ثبت به موقع مراحل سفارش

2_ رفتار مناسب با مشتریان

مهم‌ترین معیار برای سنجش عملکرد رانندگان، نظر مشتریان است، بنابراین برای دریافت سفارشات بیشتر و درآمد بالاتر، میبایست درهنگام برخورد با مشتری از خود رفتاری حرفه‌ای و مناسب را نشان دهید.

3_ گلچین نکردن سفارشات

شیپ‌نو نیازمند سفیران متعهد است. سفیرانی که سفارشات را به طور کامل به انجام میرسانند و آن‌ها را گلچین نمیکنند از اعتبار بالاتری نزد سامانه ارسال سفارشات شیپ‌نو برخوردار خواهند شد. پس برای اینکه سفارشات بیشتری را دریافت نمایید میبایست تمامی سفارشات را قبول نمایید و آنها را گلچین ننمایید.

4_ رسیدن به مبدا و مقصد در کوتاه ترین زمان

گفته شد که نظر مشتریان برای سنجش عمکرد رانندگان بسیار حائز اهمیت است، و یکی از مهم‌ترین موارد مورد توجه مشتریان، به موقع انجام شدن سرویس‌ها و سفارشات است. پس برای اینکه نظر مثبت مشتریان را جلب نمایید میبایست مراحل انجام سفارشات را با زمانبندی دقیق و درستی به انجام برسانید.

thumbnail

5_ فعالیت بیشتر در روز‌ها و ساعات اوج کار

در ساعات اوج کار تعداد سفارشات بشدت بیشتر میشوند، پس طبیعتا سفارشات بیشتری نیز برای سفیران ارسال خواهد شد و این اوقات زمانی مناسب برای کسب درآمدی بهتر و بیشتر هستند. از این اوقات میتوان به روز‌های پایانی سال اشاره نمود.

6_ همواره آنلاین بودن در طول فعالیت

هنگامی که مشتری سفارشی را ثبت میکند، درخواست وی ابتدا برای اپراتور‌های شیپ‌نو ارسال میشود و اپراتور‌ها با انتخاب راننده‌های فعال مناسب برای انجام سفارش، آنرا برای راننده‌های فعال ارسال میکنند. بنابراین برای اینکه سفارشات برای شما ارسال شوند، لازم است تا با آنلاین بودن، در سامانه شیپ‌‌نو فعال تشخیص داده شوید.

photo1647331500 6

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *